Apartamenty
Bursztynowa Madera


Niewielki, położony blisko morza, przy ul. Turystycznej 7, apartamenty „Dąbki” to klimatyczne miejsce, w którym znajdziesz spokój i ciszę sprzyjające wypoczynkowi. Goście apartamentów mogą korzystać z plaży znajdującej w odległości 700 metrów, czyli 7 minut spacerem, od apartamentów oraz z lokalnego sklepu spożywczego, do którego mają „rzut beretem”. Na gości apartamentów „Dąbki” czeka w sumie 12 pokoi zlokalizowanych na parterze i piętrze. Wśród nich są 4 pokoje 4-osobowe, 4 pokoje 3-osobowe i 4 pokoje 2-osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, a dodatkowo na parterze znajduje się jedna ogólnodostępna łazienka. W apartamentach dostępne są dwie przestronne i dobrze wyposażone kuchnie z lodówką, płytą grzewczą, kuchenką mikrofalową, piekarnikiem i czajnikiem – po jednej na każdym piętrze. W każdym pokoju znajduje się łóżko lub łóżka, stoliczek, szafka, TV i czajnik, a na gości czeka zestaw powitalny.

Z myślą o wypoczynku na plaży przygotowaliśmy także parawany i leżaki. Nasi goście mają możliwość spożywania posiłków na świeżym powietrzu - 2 pokoje na piętrze posiadają balkon, a każdy z pokoi na parterze ma bezpośrednie wyjście na ogród. Dzięki wyposażeniu w ławeczki i stoliki zjedzenie śniadania przy śpiewie ptaków czy kolacji przy zachodzie słońca jest nadzwyczaj proste i wygodne. Dla najmłodszych gości apartamentów na terenie przy budynku przygotowaliśmy piaskownicę i huśtawki. Dorosłych z kolei ucieszą ławki i hamak, a także parking z odpowiednią liczbą miejsc. Spokojna, nadmorska okolica sprzyja wycieczkom rowerowym, dlatego na gości apartamentów „Dąbki” czeka także 6 wygodnych rowerów. Do odpoczynku w nadmorskim, spokojnym i klimatycznym miejscu zapraszamy nie tylko osoby pragnące aktywnie spędzić czas. W naszych apartamentach czekamy na każdego, kto chciałby zmienić otoczenie, pobyć w ciszy, popływać w morzu czy skorzystać z okolicznych atrakcji turystycznych.

Apartamenty

Cennik

Create awesome and FAST websites!

Okolica
apartamentów

Apartamenty „Dąbki” znajduje się na terenie gminy Darłowo i jednocześnie jednego z najmłodszych uzdrowisk w Polsce - uzdrowiska Dąbki. Apartamenty dzieli niecały kilometr (900 metrów) od Jeziora Bukowo, miejsca będącego rajem dla wędkarzy z uwagi na bogactwo gatunków ryb, które w nim zamieszkują, a jest ich ok. 20. Goście apartamentów mogą w promieniu 900 metrów znaleźć wszystko, co jest potrzebne do komfortowego wypoczynku. 700 m, czyli 7 minut spacerem, dzieli apartamenty od nadmorskiej plaży. Jedynie 500 metrów trzeba przejść z apartamentów do centrum miejscowości, w którym znajdują się restauracje: smażalnie ryb, naleśnikarnie, pizzerie, lodziarnie, a także sklepy, w tym także sklepy z pamiątkami. Goście mogą w razie potrzeby zrobić zaopatrzenie w lokalnym sklepie spożywczym, który znajduje się nieopodal apartamentów „Dąbki” – w odległości 200 metrów. Dla rodzin z dziećmi Dąbki oferują atrakcje w – oddalonym o jedyne 900 metrów - wesołym miasteczku.

Nasza
lokalizacja